Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 53,55%

Re: Nie moja sprawa w sumie.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-10-22 o godz. 11:48 ~muł_roboczy napisał(a):
> Wykres za każdym razem mnie próbujesz zastraszać. Żebyś sam się nie pogrążył

ależ czym sie tak czujesz zastraszony?
informowaniem cie o tym, co zrobiłeś i jakie tego mogą byc skutki?
czy moze tym, jakie są podstawy prawne tego, co zrobiłes?

dotychczas przecież ty zastraszałeś, groxbami karalnymi, ujawnianiem jakichs niezweryfikowanych i zachecaniem innych do grzebania na mój temat...

właściwie, to troche załuję, ze nie pozwoliłem ci więcej napisać, zanim cie ostrzegłem, ale i tak napisałeś wystarczajaco

no i przecież to zastraszałeś mnie, ze niby łamie prawo pisząc za kasę, tworze przestepczą spółdzielnię i nastaję na twa inwestycję, którą tak chwalisz, a ja wykazuje jej słąbe strony i piszę, dlaczego to jest inwestycja wysokiego ryzyka

ale dziwne, ze innych teraz nie wciągasz do mej rzekomej grupy przestępczej zwanej przez ciebie spółdzielnią - boisz się foxa czy średniego_inwestora?
przeciez oni piszą to, co ja...

nie bój sie, nie bedzie nic ponad to, co sam dla zabawy zrobiłes...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.