obyś miał rację z mci i obyś zarobił jak najwiecej - z serca życzę, chocby za pasję, z jaka bronisz waloru
co do daty - pozostaję przy wszystkich swoich wątpliwosciach, a wzrost przychodów wciąż nie przekłada się na wzrost zysków, zwłaszcza akcjonariuszy. Jest wręcz przeciwnie. I fakt, ze nie umiał i od dawna tomek nie umie znaleźć chętnego na datę, raczej nie przysparza mu uznania w moich oczach