Dnia 2016-08-02 o godz. 15:22 ~wykres napisał(a):
> a jeszcze niedawno (póki nie sprzedałeś) naganiałeś na kupno i pisałeś o wzrostach... ;)
Ale się czepiasz :) Pisałem o wzrostach i były wzrosty. Kto zagrał pod dywidendę ten zarobił tak jak ja albo i lepiej.
O sprzedaży akcji (zrobiłem to za późno bo już po ok. 3.50) też zaraz napisałem i podałem przyczyny tej decyzji. Parę dni jeszcze było na wyskoczenie z akcji i zaczęły się spadki. Nigdy nie będzie samych wzrostów czy spadków. Sytuacja firm się zmienia przecież. Ty przy 2.96 pisałeś o podbijaniu, makulaturze i spodziewanych spadkach, a ABC DATA miała swój rekordowy rok i kurs poszybował ponad 3.70 :)