Dnia 2016-08-02 o godz. 13:26 ~juras0007 napisał(a):
> Dnia 2016-08-02 o godz. 13:05 ~janek napisał(a):
> > Wyliczyć ? :)))))))))))))
> > Nie jeden raz pisałem że średnią zakupu przed dywidendą miałem 3,20 :)))))))
> > Dostałem 0,39 zł dywidendy :))))))))
> > Naprawdę nie potrafisz policzyć sobie ile to procent zysku ? :)))))))))))))))))))))
>
> Kurs teraz jest 2.68 o jakim ty zysku piszesz hihihihi faktycznie ty jestes kapusniak
do tego przepłacał w tym swoim uśrednianiu od co najmniej 2,91
https://www.bankier.pl/forum/temat_dywidenda-dywidenda-dywidenda,21210321.html