na mci też smutnawo...
chyba ci żartownisie, co rano wystawili 30 K pekacem i zjechali kursem do 0,01 pln - nieźle wystraszyli akcjonariat... ;)
na dacie być może ci sami tak sie dzis zabawiali i badali grunt pod wysypanie...
ale jesli mają więcej niż kilkanascie kilo do wywalenia (a chyba mają więcej, bo inaczej juz dawno by to wywalili), no to mają problem i muszą wszelkimi sposobami zwabiać kapitałodawców...