nie ściemniaj , że dostałeś 0,39 bo to było brutto
napisz jaką teraz masz średnią, bo wciąż nie masz żadnego zysku nawet po uśrednieniu za dywidendę
taki kit to wciskaj gimbusom podobnym do ciebie
wisisz na haku na minusie i ściemniasz jako największy thebil wątka