Dnia 2016-08-03 o godz. 11:13 ~wykres napisał(a):
> teraz niby czepiam się...? ;)
>
Tak czepiasz się. Wypominasz mi co pisałem, gdy jeszcze miałem akcje. Nie zauważyłeś, że wyniki były słabsze, do tego sytuacja z vatem? Sprzedałem bo sytuacja spółki się zmieniła. Ja zmieniłem zdanie o spółce. Trafiłem przecież w 10 z decyzją :) Teraz stawiam na to, że US coś też będzie chciał od nich wyciągnąć. Pytanie tylko ile? Gdy już wszystko się wyjaśni, będzie znana kwota sporna z US, a ABC Data będzie dalej zarabiać to pewnie znów kupię. Tylko kurs musi być na odpowiednim poziomie. Teraz ten poziom trudno określić. Może to będzie 1.80zł, a może zdecydowanie wyżej lub niżej.