Dnia 2016-08-02 o godz. 12:33 ~janek napisał(a):
> Nie rób z siebie głoopka :)))))))))
> W tym roku zarobiłem 12% dywidendy :)))))))))))))))
> W przyszłym może być jeszcze więcej :))))))))))))))))
ty nie tylko głoopek jesteś, ale i kapuśniak podp...jacy na posty, które ci nie pasują
nic nie zarobiłeś, a jak zarobiłeś, to udowodnij wyliczeniem, jak to zrobiłeś