tak, jestem w tej branży już dość długo... action od dawna tracił już partnerów swoją arogancją. W branży różnie się mówi, trzeba jeszcze poczekać bo sytuacja rozwija się dynamicznie jak opadnie kurz to się okaże jakie są straty chwilowo nie materialne :)
będą one z pewnością widoczne. Musi się wszystko uspokoić, nerwowa atmosfera przelała się na cały sektor.