Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 40,85%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Już chciałem pisać, że dobre wieści ogłasza się szybko, a od poniedziałku każdy dzień ciągną się jak krew z nosa. Ale proszę... Jednak się udało... W sensie mały sukces w ciężkim okresie, ale jednak sukces. I co ważniejsze, walczą... Co więcej, banki się zgodziły. Co odczytuje, że mając dwie opcje na stole - restrukturyzacja lub upadłość, większą wartość dla siebie upatrują w restrukturyzacji. Jest to jakiś wyznacznik. Dowiedziałem się też że dużo złej atmosfery robią zwolnieni w ramach restrukturyzacji ajenci, czy top management. Niestety jest tak, że przez czyjąś złą decyzję, TXM popadł w problemy i pociągną wielu za sobą. Łącznie z tragediami życiowymi. Ale najlepsze co możemy sobie zafundować, to dać im szanse powalczyć i trzymać za nich kciuki, bo inaczej ostateczny rezultat będzie jeszcze gorszy. Miłego weekendu życzę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.