Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,20%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Średnia sprzedaży na sklep wynosi 61.6 tys. a sklep internetowy 0.5 mln czyli równowartość 8 sklepów stacjonarnych.
W przypadku txm odniesienie sprzedaży na sklep jest miarodajne z racji specyfiki wynajmowanej powierzchni (metraż jest różny w różnych lokalizacjach i nie zawsze w centrach handlowych gdzie przelicznik jest bardzo konkretny a więc sprzedaż na metr)
Od tego momentu w każdym kolejnym miesiącu można próbować oceniać efekty restrukturyzacji poprzez odniesienie do lipca.
Moje zaangażowanie tutaj jest minimalne w stosunku do portfela więc mogę też stwierdzić, że moje stanowisko jest neutralne (być może błędne ale neutralne)
Na ten moment nie uważam, że powstały czynniki do tego aby powiększyć pozycję, ale też trzeba stwierdzić,iż realizują program.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.