Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Oprócz rentowności ponad 200? marketów są też dwie inne zalety txm a jsą nimi utrzymanie finansowania przez banki (bardzo istotny czynnik) oraz wdrażanie restrukturyzacji mimo przedłużającej się decyzji sądu.

Jednak proces zamknięć jest zbyt powolny. Mówiłem o tym już w grudniu. Najzwyklej decyzje o zamknięciu powinny być podejmowane przez inne osoby niż zarządzający, bo oni najzwyklej mają blokady (być może psychologiczne) i wyczekują (czekając na odbicia na poszczególnych rynkach) a to szkodzi.
Trzeba zrobić to co zrobiło tesco poslka a więc ciąć i zamykać do kości aż zostaną wyłacznie rentowne lub na granicy rentowności.

Przy tym analizować każdą lokalizację. (jaka jest konkurencja?, jakie nowe parki powstaną w okolicy? itd), ale do tego trzeba mieć zespół i zaufanie do zespołu, że są w stanie w sposób właściwy ocenić sytuacje na rynku lokalnym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.