Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Poniżej masz cytat z ostatniego raportu, który przeczy Twoim tezą. (umowy nie są obwarowane karami i można było wypowiadać już wcześniej).

cytat
Spółka zakłada ich rozwiązywanie przede wszystkim w formie złożonego przez nią wypowiedzenia. W ten sposób jest możliwość zakończenia w 2019 r. 60 (na planowane 78) umów.
cytat

... ale i tak lepiej późno niż wcale i dobrze, że mocna. Tym samym po likwidacji Rumunii i Słowacji do zera wstępnie chcą oprzeć sieć na ok. 250-260 lokalizacjach. (realnie ciąć trzeba będzie jeszcze głębiej lub szybko zatowarować)
Jedyny plus, że Towar z 60 zamkniętych (w miarę szybko) może być przesunięty do pozostałych 250/.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.