Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Ha ha ha wakacyjnego luzu to dobre ..... takie amerykańskie podejście . Firma zrobiła 18 mln co daje 6 mln zysku na sprzedazy . A wiesz jakie ma koszty stałe miesięczne ? ...... Wynikowo to milionowa katastrofa . Jestem ciekawy jak długo ajenci których jest większość i którzy nie dostali faktur za lipiec beda otwierać sklepy . Możesz nie doczekać wyprawki szkolnej. To juz jest zycie a nie analityka ekonomiczna .

Dobrze opłacana kadra menadżerska txm zrobiła sobie urocze wakacje a ich pracownicy nie dostali wypłat na chleb. To jest wakavyjny luz ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.