Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Moze jednak chwila na glebszy oddech. Prezes stwierdził ze rok w żeńskiej większa sprzedaż to tez niestety większy koszt magazynowania który rośnie na w lipcu tylko dołuje wynik przez cały okres magazynowania. W handlu w szczególności w tej branży wiadomym jest ze wakacje to martwy sezon i czekają wszyscy na wyprawki wrzesień. Także dzis pytanie brzmi czy ktoś z zainteresowanych nie wytrzyma, bo ocena restrukturyzacji w słabym (generalnie dla branży) okresie sprzedażowym, gdzie trzeba przyznać ze Polka konsekwentnie realizuje restrukturyzacje, to rącze nie jest najlepszy moment na ocene czy są szanse. Sugerowana chwila dystansu, wakacyjnego luzu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.