Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 58,23%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
a może tka miało być , TXM ma padnąć ,zostanie kupiony tanio i z nowymi ludźmi firma może zarabiać
niestety gieniusze wąsaczi radzio nie dali rady - koledzy królika ,których łapali z rynku co mieli wyprowadzić firmę z dołka
także nie dali rady .
W całej odzieżówce patologia,kobiety robia za marne grosze .
Firma przespała dobre czasy jak pisałem w polsce nie byli wystarczająco silni a za granicom kcieli podbijać rynki - hehe
Jak to ktoś napisał ,ludzie nie kupują już najtańszych ciuchów ,
taki 4F ma spore obroty a tanie ubrania tam nie są ,byle polar czy softshell ponad 150pln w górę .
Lepsza mniejsza sprzedaż lepszych jakościowo produktów ale za to z wyższą marżą .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.