Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -14,89%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
Uprawomocnienie postanowienia ws. trybu głosowania nad układem. Czekamy 3 miesiące na wyniki głosowania .
• Propozycje układowe można uznać za możliwe do spełnienia tylko wówczas, jeśli przedsiębiorstwo – TXM - będzie pozostawało w ruchu, sklepy będą funkcjonowały w założonym zakresie i będą przynosiły spodziewane przychody (dochody).

Konkluzje wynikające z opinii są dwie, iż:
• należy uznać, że układ może zostać wykonany, a na pewno nie istnieją żadne okoliczności, które nakazywałyby przyjąć stanowisko przeciwne. Niewątpliwie wpływ na pozytywną ocenę obranego przez Spółkę kierunku restrukturyzacji ma także to, że Spółka – pomimo otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego – zdołała zawrzeć stosowne porozumienia z Bankami, utrzymać relacje handlowe z dostawcami, wynajmującymi, ajentami jak również pracownikami. W innym przypadku można przyjąć, że restrukturyzacja nie miałaby szans powodzenia.
Ajent czy Txm ma asa w rękawie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.