Dnia 2016-05-20 o godz. 14:04 ~gienio napisał(a):
> Bardzo ciekawe dlaczego nie ma sprzedających ?
a komu mają sprzedawać? sami sobie?
podawacze tlenu ustawili się zaporowo na kupnie i czekają, aż inni się przyłączą,
potem zdejmują swoje zlecenia i skarmiają naiwnych...
od dawna tak działają i czekają na kapitałodawców