Trochę szkoda,bo popyt jest,pokaźniejsze wzrosty w zasięgu,ale co z tego skoro zwiększone obroty są też okazją do wyprzedaży.Ciekawe czy będą tak sypać do końca,czyli do wypłaty dywidendy,bo w takim przypadku zjedziemy poniżej 3.Niepokój jest,bo dobry klimat zostanie zaprzepaszczony a po odjęciu dywidendy zwała pewna.