jeśli miałoby być dobrze, to dziś powinien być wolumen 10 razy większy,
a wygląda, ze tylko jeden drobny bawi się i liczy, że wciągnie innych do zabawy...
kilka transakcji, godzinna przerwa między transakcjami,
handel paczuszkami za kilka złotych...
to wszystko pokazuje, w kontekście ostatniego mielenia walorem na zabetonowanym kursie, że wabik dywidendy jednak nie działa...
a po odcięciu... zobaczymy...