jak zawsze na coś trzeba czekać, ważne że klepnięta została dywidenda dla mnie jasna jak słońce ale dla wielu nie pewna i dziwne teorie że przez słabszy 1Q jej nie będzie... no ale do rzeczy. Pierwsze to dlaczego tak twierdzisz że teraz właśnie warto zająć pozycję ? bo to że warto to dla mnie oczywiste :) natomiast dlaczego uważasz że należy właśnie teraz to uczynić ??