Pre-Ipo PEMu,groszowe akcyjki,obligi pod siebie,tych nieczystych zagrywek na MCI jest sporo.Prezes się bogaci,a drobni nic z tego nie mają mimo podobno świetnych fundamentów.Od debiutu przez kilkanaście lat worek aktywów napęczniał ,portfel T.Cz.też,a drobni na minusie.