Dnia 2016-05-19 o godz. 23:41 ~wowa napisał(a):
> Trochę szkoda,bo popyt jest,pokaźniejsze wzrosty w zasięgu,ale co z tego skoro zwiększone obroty są też okazją do wyprzedaży.Ciekawe czy będą tak sypać do końca,czyli do wypłaty dywidendy,bo w takim przypadku zjedziemy poniżej 3.Niepokój jest,bo dobry klimat zostanie zaprzepaszczony a po odjęciu dywidendy zwała pewna.
dokładnie - zwłaszcza ze dwukrotnie juz tak było...