Tiaaa Ja nie wypłakuję przez Wykresa, ja mu współczuję że musi przez kilkanaście godzin codziennie pisać to samo. Ja nie mam dla Ciebie tak prostej roboty jaką już masz a zresztą kiedy mógłbyś u mnie pracować skoro bez reszty bez reszty wykonujesz to co Ci zlecono?