Spekulacja tylko i wyłącznie. Dopóki zarząd będzie rżnął głupa i opowidał androny to tak będzie. Nie wiem, czy mają szanse na sukces biznesowy, ale na razie to tylko można liczyć na zagrwyki typowe dla smieci giełdowych "pump and dump". Tylko trzeba wejść dobrze w fazę i łapać po kilkanaście %.