Dnia 2017-01-02 o godz. 15:46 ~Wan napisał(a):
> Dzięki za informację
Korekta jest spora. Jutro kluczowa sesja dla identyfikacji czy była to tylko podbitka , czy formujemy flagę.
Przy spadku ponad 4% jutro nie ma miejsca dla kontynuacji spadków , skoro miałaby to być flaga na wzrosty