Jednak uważam, że ponad 600 tyś. zostało odebrane i to przy kursie 70 gr i powyżej. Trzeba pamiętać, że aby spuścić kurs do 55 gr trochę papiera poświęcili i teraz muszą to odebrać, możliwe jak najniżej. Ja wysokoczyłem w piątek i myślę, że krótkotermonowi jeszcze dzisiaj wychodzili ze sporym zyskiem. Kluczowa sesja wg. mnie w czwartek i ewentualnie wtorek, bo pewnie jutro będzie jeszcze boczniak.