Dnia 2017-01-02 o godz. 12:54 stan_skupienia napisał(a):
> Dnia 2017-01-02 o godz. 12:35 ~Fix-Fax napisał(a):
> > Dnia 2017-01-02 o godz. 11:55 ~ra napisał(a):
> > > to właśnie jelenie zbierali!!!!
> > > jak nałapią ich więcej to dopiero będzie dołowanie
> > > -to nie jest korekta!!!!!!
> > =============================================================
> >
> > No to co to jest po gwałtownym ponad dwudziestoprocentowym wzroście ???
> > Może oświecisz nas "mędrcze"
>
> Prezeproś akcjonariuszy i wyjdż siejesz zamęt ja na innych spółkach ENERGA,POLIMEX itd a potem znikasz
=============================================================================
cha, cha, cha, cha.......ważniak, smerf ważniak się odezwał. Jedyneczka... tobie wielonikowcu....