Dnia 2017-01-02 o godz. 17:58 ~qerty napisał(a):
> Co za bzdura ten wpis wyżej, kto z indaty to pisze? Indata nie jest spółką dywidendową :) Do tej pory ani razy nie było tam dywidendy
Ale on nie napisał że 100% inwedtuje w s-ki dywidendowe ale 75%. A tu przyszedł z tymi swoimi 25% . Czemu się nad nim znęcasz ?