Dnia 2017-01-03 o godz. 20:13 ~wojtek napisał(a):
> ja kupiłem po 0,69,ale czy dobrze zrobiłem sam nie wiem
To się okaże. IDT to była i jest szulernia, ruska ruletka w wersji HARD. 5 komór nabojowych załadowanych a pusta JEDNA.
I uda ci się albo nie uda.