Korekta musiała być, ale czy to tylko korekta, czy znowu zjadą do 55 gr, to się okaże. Ja czekam z kasą. Jak w ciągu kilku dni (zakładam, że powinno to się odbyć do końca tygodnia) nie pokonają 80 gr to spodziewam się spadku do dna, a jak przebiją ten opór, to kolejnego spodziewam się na 95 gr - 1 zł. Dzisiejsza sesja wyglądał dobrze od strony posiadaczy akcji, bo jednak regularnie podbierano wyskakujących spóźnionych spekulantów.