Dnia 2017-01-02 o godz. 12:35 ~Fix-Fax napisał(a):
> Dnia 2017-01-02 o godz. 11:55 ~ra napisał(a):
> > to właśnie jelenie zbierali!!!!
> > jak nałapią ich więcej to dopiero będzie dołowanie
> > -to nie jest korekta!!!!!!
> =============================================================
>
> No to co to jest po gwałtownym ponad dwudziestoprocentowym wzroście ???
> Może oświecisz nas "mędrcze"
Prezeproś akcjonariuszy i wyjdż siejesz zamęt ja na innych spółkach ENERGA,POLIMEX itd a potem znikasz