Myślę, że Tobi powiedział, że te pozostałe 25% portfela inwestuje w takie spółki jak Indata. Tobiemu polecam przeczytać trochę forum i wpisy, które tu były zamieszczane, również przeze mnie, od ceny powyżej 1 zł. Ta spółka, łacznie z jej prezesem to wątpliwy biznes. Chyba, że prezes - współczesny Dyzma - robi tylko wrażenie bajzlu, a le o tym przekonamy się dopiero po fakcie.