Forum Forex +Dodaj wątek
hmm .......zle mnie zrozumiałeś...nie jednocześnie ...to takie proste: jeden przelicza na PLN a inny przeliczają na dolce
ja mam dwa konta ... i jeśli sprzedam dolce to muszę je odkupić (najlepiej więcej) i odwrotnie to samo z PLN ...są wzloty i upadki.i proporcje rozne ale staram się ok 50/50 ..a cel jeden 
więcej PLN i więcej dolca ..