Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
Na razie wszystko jak po sznurku ostatnia wzrostowa świeca powinna przyjść między 12-13, zatem cierpliwie poczekam. Potem odwracam do poziomu 1,107

JBD