Forum Forex +Dodaj wątek
Wysoki dolar nie pasuje za bardzo FED, moim zdaniem odbije troche, niestety nie potrafię wywróżyć zasięgu... choć czytałem dużo głosów na forum o 4.15 ale jakoś nie bardzo w to wierzę, jeśli się mylę prosze poprawcie mnie.