Ciągną funciaka za uszy od wczoraj ale wydaje mi się że za wcześnie na jakieś jednoznaczne deklaracje chociażby te związane ze stopami w UK z jego strony. Spodziewany jest jastrzębi ton z tego co czytam, wiec jak zdołują trochę dolara to w to mi graj bo do celu jeszcze brakuje. Na Edku od strony technicznej patrząc to fajerwerków nie powinno już być no zdziwiłbym się trochę gdyby uciekli od razu na 1,12... A tak, przewiduję po otwarciu US do 21 zjazd i potem podciągnięcie kursu przez noc znowu na obecne poziomy.
JBD