Zgadza się nie mniej dziś wybijemy z tego trójkąta górą, wygląda na to że Kanadyjczycy będą wstanie nam pomóc, tu kolejny artykuł i dobra robota Insider'a
https://www.bankier.pl/forum/temat_ostrzezenie-na-eurgbp-oraz-interesujaco-na-rynku-usdcad,21168229.html
Ja liczę że wowczas 1,111 przebijemy i wciągu następnej pół godziny 1,1150 pociągniemy, potem po danych z rynku paliw/zapasach ropy wracamy znowu na południe. Gra w obie strony im bliżej 1,12 idealnie dla tych co lubią i mają czas po skalpować.
Trzeba obserwować... na 1,11, 50% spadków znowu możliwa korekta do 1,1065.
JBD