Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
TP na jutro 1,1150, wychodzi mi że powinno być osiągnięte dość szybko, optymistyczna wersja to jeszcze przed 14.00 potem odreagowanie i powrót w na 1,107. Zostawiam pozycje na noc poniżej 1,104 nie zejdą

JBD