Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
Czyli ty się o tej 12-13 nie ładujesz w dolca? Rozumiem że czekasz na wyższe poziomy edka (1,1260) na twoim wykresie tak?