skoro dolar nie umocnił sie po dobrych payrollsach to niby co ma go umocnić? skoro FED gołebi i podwyżek brak? zwłaszcza, że na giełdach hossa na całego, a nawet BAX pisał, że zwała na giełdach to dolar mocniejszy, więc nie wiem co ma tego dolara wzmocnić?? może od września edek pójdzie mocniej na południe ale teraz? nawet po Brexicie odbił sie edek od 1,09 jak od ściany, złamia opór na 1,1170 to sie zacznie podjazd pod 1,14-15