Johnny jestem wrażeniem. Tak mniej więcej wyobrażam sobie wypowiedzi na tym forum. Wielki szacun za odwagę i umiejętność/zdolność? prognozowania. Tak trzymać.
O ile dobrze pamiętam to stawiałeś L z TP na coś. ok. 1250. Czy rynek Cię wyrzucił czy miałeś tak odległy SL?