Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
lecimy na 3,90 3,89 z USD/PLN ( ale wg mnie 3.9450-70 najniżej) .... wyszliśmy z tzw klina Szulera i może zaliczymy .."c.".. baxa.....
Edek być może 1,22 Baxa " B"..dalej 1,3.. !!!!! a nawet choć to będzie trudne------ 1,43 .....