Dnia 2020-12-01 o godz. 10:03 ~WaitingForTheFinal napisał(a):
> @Maniek, i co trollu? Wczoraj kadziłeś że nic nie będzie w tym tygodniu i spotkanie dopiero na GPW innovation days.
> > Zdziwko?
> > Zdziwko będzie twoje dopiero prawdziwe jak przeczytasz ESPI wcześniej.
@WaitingForTheFinal przeczytałem i jakoś mnie zdziwko nie rypło naganiaczu obrzydliwy, dla mnie espi takie jakiego sie +/- spodziewałem i reakcja na kursie też także z uśmiechem na twarzy robię zakupy :)