Na jakieś strategiczne info bym się nie nastawiał, bo może być rozczarowanie, gdyby coś byłoby na rzeczy, to już puściliby ESPI. Stawiam raczej na raport z frontu. Tylko przypomnę że OAT też ni stąd ni zowąd, żeby uspokoić coraz bardziej rozczarowanych przeciąganiem się wszystkiego inwestorów, zrobił czat i puścił, jak się wtedy wydawało, mało znaczące ESPI. Stało się to półtora miesiąca przed dealem, a z tamtej konfy nie dało się wywnioskować że coś jest na rzeczy, choć oni już musieli wiedzieć