Oby tak było Mike. W Scope już wiedzą jak to wygląda. Gdyby to było dobre info, ktoś podbierały już jakiś czas akcje. Nic takiego nie widać na kursie. Moim zdaniem raczej niczego przełomowego się nie dowiemy. Ewentualnie o przesunięciu komercjalizacji na początek roku 2021