Proszę bardzo, zostało mi drugie tyle, zarobiłem na tym sporo - pójdzie w górę będę się cieszyć. Będzie kiepskie info (a stawiam na takie), będę miał za co dokupić. Oczywiście mogłem wywalić koło 200, mój błąd. Ale chociaż kupowałem 15-60, a nie po 165 jak Ty