Dzięki za troskę Akcjonariusz ale sam decyduję o swoim kapitale i nikt z bankiera nie będzie mi doradzał w co, kiedy i za ile inwestować.
Maniek przestań już pieprzyć trzy po trzy. Każdy zdaje sobie sprawę z ryzyka i nie jesteś naszym mesjaszem. Czekasz do komercjalizacji 2 projektów ?? Super, ja również i mało mnie obchodzi obecny kurs.