Tez obstawiam, że bedzie info o przesunieciu certyfikacji, a na osłodę info o zakonczonej prewalidacji (tu zakladam w miare pozytywnie tzn. ze PCROne miesci sie w zalozeniach). Mam nadzieje ze dosc dlugi czas w prewalidacji był wlaśnie wykorzystany na optymalizacje wynikow urzadzenia. I to jest pozytywny scenariusz.
Myśle że potencjalny inwestor bedzię czekal z oferta przynajmniej do wynikow prewalidacji, o ile nie badan klinicznych czy certyfikacji, a ESPI nie poszlo o żadnym, więc raczej jeszcze troche do info o komercjalizacji.
Tak czy inaczej część naszych spekulacji zostanie wyjaśniona do piątku, a teraz mozemy sie jedynie pobawic w obstawianie scenariuszy.