Jak dla mnie trzecia opcja (info o komercjalizacji) raczej odpada, bo chyba nie zapowiadaliby czatu tylko jakąś konferencję większą. Głównie ta forma sprawia, że raczej spodziewam się tego wariantu drugiego, ewentualnie drugiego z info, że komercjalizacja jednak H1.2021